PanWywozik.pl

Odbiór i wywóz gruzu, wynajem kontenerów Warszawa

Wywóz odpadów sezonowych Warszawa

Co to są odpady sezonowe i jak powstają?

Administratorzy budynków oraz właściciele prywatnych posesji mają obowiązek dbać o swoje mienie i usuwać z nich nieczystości. Częstym problemem okazują się odpady sezonowe, które powstają podczas każdej pory roku. Zazwyczaj są to eko śmieci, które nie szkodzą środowisku (oprócz popiołu). Zgromadzone jednak na posesji wyglądają niechlujnie i nieelegancko. Do tego typu odpadów można zaliczyć trawę, ziemię, gałęzie, liście oraz śnieg.

Co obejmuje oferta wywozu odpadów sezonowych

Wywóz odpadów sezonowych warszawa proponuje swoim klientom zabranie i utylizację powstałych sezonowych nieczystości. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualne, w sposób bezpieczny i legalny dokonamy wywozu zgromadzonych odpadów.

Świadczymy usługi zarówno dla osób prywatnych oraz na zlecenie administratorów budynków. Posiadamy flotę  profesjonalnych pojazdów, gwarantujących szybkie i bezawaryjne podstawienie kontenera na odpady w ściśle wskazane miejsce.

Koszt wywozu odpadów sezonowych to jedna z tańszych usług, na którą składa się podstawienie kontenera, jego odbiór oraz utylizacja śmieci.

Szczegółowy zakres usług

Wywóz odpadów sezonowych warszawa zapewnia odbiór zgromadzonych w podstawionym pojemniku bio śmieci z działek prywatnych, posesji oraz z osiedli mieszkaniowych. Zimą zajmujemy się wywozem śniegu zalegającego na chodnikach, w sezonie poświątecznym – choinek, wieńców i stroików (bez sztucznych ozdób). Jesienią podstawimy kontener na opadłe liście z drzew i kwiaty doniczkowe, które zdobiły przydomowe tarasy i balkony.

Świadczymy także usługi wywozu bio nieczystości podczas uprzątania działek o każdej porze roku. Gałęzie drzew, obcięte krzewy, skoszona trawa, kora, chwasty nie będą już problemem.

W zakresie wywozu odpadów sezonowych warszawa oferujemy także odbiór ziemi, powstałej przy mniejszych pracach budowlanych, modernizacji ogrodu czy działki. Wówczas dbamy o to, aby podstawiony kontener był odpowiednio dobrany rozmiarowo ze względu na duży ciężar ziemi. W przypadku wywozu ziemi nie zaleca się wrzucania innych odpadów.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Godziny Otwarcia:

Scroll to Top
Call Now Button