PanWywozik.pl

Odbiór i wywóz gruzu, wynajem kontenerów Warszawa

Wywóz odpadów budowlanych

Gdy coś budujesz lub remontujesz to jednym z problemów jest to, co zrobić z odpadami, które zawsze przy tej okazji się pojawiają. Z naszą firmą wywóz odpadów budowlanych warszawa nigdy nie był prostszy. Jest wiele możliwości. Nie trzeba na przykład zamawiać wcześniej kontenera do ich gromadzenia. Po prostu, gdy pojawi się konieczność pozbycia się odpadów, trzeba się z nami skontaktować, a my przyjedziemy małą wywrotką, w której zmieści się do 3 metrów sześciennych odpadów. Poczekamy aż zostaną one załadowane lub sami – za niewielką opłatą – wykonamy tę pracę. Potem je wywieziemy. A zlecający tę usługę nie musi się o nic martwić.

Z nami wywóz odpadów budowlanych Warszawa jest najtańszy.

Pod odpady przyjeżdżamy na umówiona godzinę. Nasza wywrotka jest niską, a więc łatwa do załadunku. Po jej otwarciu burty, krawędź załadunkową znajduje się na wysokości pasa. Wywóz odpadów budowlanych tym sposobem kosztuje 150 zł za każdy metr sześcienny.

Oczywiście odpady możemy również wywieźć po wcześniejszym zgromadzeniu ich w zamawianych u nas workach big-bag 1,5m3 oraz kontenerach o pojemności 3 i 7 m3,

Kontenery na odpady budowlane w cenie 756 zł

Kontenery na odpady budowlane w cenie 756 zł przywozimy w ciągu 24 godzin id zamówienia, a czas ich postoju wynosi 7 dni. Wystarczy zadzwonić i zamówić je pod wskazany adres oraz przybliżoną godzinę. 

Worki na odpady budowlane dostarczamy również na wskazane adresy i robimy to w godzinach od 8 do 12 lub od 12 do 16. Płaci się za nie od 250 złotych u kierowcy po ich przywiezieniu, Na zapełnienie worków nie ma ograniczonego z góry limitu czasowego. Kiedy są pełne i gotowe do zabrania, należy o tym o nas po prostu poinformować, a my zabierzemy je maksymalnie w ciągu trzech dni.  Możemy również sami załadować odpady do kontenera, worka, ale każdy wywóz z własnym załadunkiem wyceniamy indywidualnie. Możemy odbierać każdą ilość odpadów budowlanych.

Świadczymy usługi również w okolicy Warszawy. Do 10 kilometrów poza jej granice trzeba dodatkowo zapłacić 50 złotych. Gdy jest to do 20 kilometrów to koszt wzrasta o 150 zł

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Godziny Otwarcia:

Scroll to Top
Call Now Button